„Sledujte mě na sociálních sítích a
dozvíte se tak novinky, aktuality a informace o chystaných akcích a projektech"

BLOG 1: Spuštěno!

Webové stránky jsou v plném proudu a já bych tímto rád poděkoval Tomášovi Kulhánkovi ze společnosti Kulhánek-it.cz za profesionální práci a trpělivost při jejich tvorbě. S dnešním oficiálním spuštěním bych také rád věnoval pár řádků této tak trochu speciální části mé webové prezentace, blogu, který bude věnován doplňujícím informacím o mých rozpracovaných projektech, ale také o událostech soukromějšího rázu, byť budou vždy nějak souviset s mým hudebním životem.

Dočtete se zde více o zákulisí mé práce nebo např. o zajímavých akcích a koncertech, které navštívím buď soukromě nebo „pracovně“ s kapelou RIMORTIS.

V současné době mám za sebou dokončení skladby „Welcome!“, kterou si můžete poslechnout na úvodní stránce nebo v sekci ukázky a samozřejmě na mém Youtube a Soundcloud kanále. Budu rád a vděčný za každý názor, „like“ nebo sdílení na sociálních sítích. Se skladbou mám do budoucna nemalé plány, které už pomalu nabírají na otáčkách, tak držte palce, ať vše dopadne tak, jak má! V této záložce se stoprocentně dozvíte případné aktuality.

V cílové rovince je také již v pořadí sedmé CD kapely RIMORTIS s názvem „Ozvěny minulosti“, kam jsem autorsky přispěl hned sedmi skladbami z desíti, aranžérsky jsem se potom podílel i na zbývajících třech. CD vyjde na přelomu září a října a těšit se můžete na poctivou porci moderního česky otextovaného speed metalu. S kapelou nás také už za 3 týdny čeká po čtvrté v řadě účast na největším českém metalovém festivalu Masters of Rock. S přítelkyní Luckou se účastníme celého festivalu, určitě tedy můžete očekávat článek o letošním ročníku právě zde v blogu.

J. V.